Hurá, podarilo sa! Krásny nápad a ešte krajšia supertaška. Je nám cťou, že môžeme byť súčasťou tohoto projektu. 

Yeme – plnochutné potraviny – nezaháľajú a stále vymýšľajú čosi nové. Tentoraz uvádzajú na trh Supertašky. Na pohľad obyčajné plátené ekotašky, no každá z nich disponuje osobitnou superschopnosťou. Namiesto klubových kariet tak pre svojich zákazníkov pripravili tento skvost.

Tá žltá, chlebíková, má schopnosť urobiť chlieb lacnejší, pretože ak budete chodiť nakupovať do Yeme s touto taškou, máte nárok na zľavu niektorého z chlebíkov z ich vlastnej pekárne.

Čierna má zas neobyčajnú schopnosť darovať k nákupu kávu. Stačí, ak do nej urobíte nákup a Yeme Vám na oplátku k nej daruje kupón na kávu.

A na dôvažok červená, dokáže urobiť o niečo lepši svet, pretože 5 eur z jej predajnej ceny daruje Yeme na bohumilý projekt. A ako prvý si vybrali vzdelávanie malých detí v oblasti stravovania v spolupráci s nami. Čo viac dodať, my sa tešíme, že máme možnosť pomôcť deťom naberať zručnosti a znalosti z oblasti zdravej výživy, Yeme teší dobrá myšlienka a veríme, že u vás to bude dobrý pocit na srdci.

Taška stojí baťovských 9,99 eura, ale jej cena sa vám vráti nielen v benefitoch, ktoré ponúka, ale aj v pocite, že tých plastových bude zasa o niečo menej.

Leave your comment

Please enter your name.
Please enter comment.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.