Jeseň 2016 v Jem iné

Milí dospeláci,

na jeseň sme si pre vás pripravili nové zaujímavé kurzy varenia, zamerané na rôzne sezónne témy od pečenia domáceho chlebíka, cez detské kurzy až po rôzne vianočné a sviatočné témy, to všetko až do konca roka 2016. Stačí kliknúť na náš rozvrh, vybrať si kurz podľa záujmu a prihlásiť sa prostredníctvom emailu.

img_7564-1024x683 img_1122-1024x668
Okrem vlastných kurzov v réžii Jem iné máme novinku, a to spoluprácu s Martinou Grňovou, víťazkou prvého Master chefa, s ktorou sme pripravili 3 jesenno-zimné kurzy, jeden chutnejší ako druhý: sladkosti bez výčitiekzdravé vianočné pečenie a jesenné Food Revolution dobroty. Maťa je naša krvná skupina, takže sa máte na čo tešiť.

Naďalej sa venujeme aj témam prvých príkrmov pre bábätká, rýchlym a vyváženým raňajkovým jedlám, a v neposlednom rade pre veľký záujem už 5.11. opakujeme bento box kurz varenia alebo ako si pripraviť zdravé jedlo do práce či školy do jednej krabičky.
img_0390-1024x683image3

Užívajte si s nami jesennú sezónu so skvelou zábavou a menu podľa vášho výberu. Viac informácií sa dozviete na našich stránkach, alebo nás v prípade otázok či prihlásania kontaktujte na skolavarenia@foodkut.sk.

Tím Jem iné

P.S. Je to priam až neuveriteľné, ale 9.11. krstíme ako spoluatorky našu novú knihu, Rok v slovenskej ľudovej kuchyni, a všetkých vás samozrejme vítame!

Leave your comment

Please enter your name.
Please enter comment.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.