Stará tržnica sa rozbieha – potravinové trhy dvakrát do mesiaca.

17. mája sme na siedmom potravinovom trhu spustili prevádzku našej Školy varenia. Food Revolution Day sme tak predĺžili na dvojdňovú akciu, keďže ste okrem sezónnych potravín, mohli v Starej tržnici [...]

17. mája sme na siedmom potravinovom trhu spustili prevádzku našej Školy varenia. Food Revolution Day sme tak predĺžili na dvojdňovú akciu, keďže ste okrem sezónnych potravín, mohli v Starej tržnici nielen nakupovať, ale aj počuť blok prednášok či navštíviť tematický workshop.

Potravinové trhy v Starej tržnici začali prebiehať na dvojtýždennej báze, konajú sa teda každú druhú sobotu od 10.00 hod. do 15.00 hod., tak ako aj túto, najbližšiu.

10177237_637105013031136_2570664472698389467_n

Trh v Starej tržnici ponúka sezónne potraviny vyrobené a vypestované farmármi a malovýrobcami z okolia Bratislavy, ako aj kvalitné špeciality z krajín vzdialenejších. Kúpiť si tu môžete sezónne ovocie a zeleninu, mäsové a mliečne výrobky, pečivo, cukrovinky a iné delikatesy, nápoje. Čerstvé sliepky,kuratá a králiky od pani Frankovej, klobásky, salámy a iné pochutiny z diviny od Eleska. Trh dopĺňa sprievodný program plný edukačných aj zábavných aktivít pre deti i dospelých. Túto sobotu, 21. júna bude v Škole varenia prebiehať kurz prípravy pečiva. Ak sa nemýlime, ešte pár voľných miest sa nájde.

[predpredaj url=“http://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/1249/pecieme-zdravy-vonavy-chlebik-“ title=“kurz pečenia chleba a pečiva“]

Stretnime sa spolu na TRHu v Starej tržnici!

Foto zdroj: Stará Tržnica

Leave your comment

Please enter your name.
Please enter comment.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.