Vianoce u nás

Chladné dni sú tu a rok sa pomaly chýli ku svojmu koncu. Ak hľadáte typy, ako stráviť dlhé večery, alebo ako potešiť svojich blízkych na Vianoce, zopár ich pre vás máme.

My totiž už v týchto dňoch pripravujeme decembrové kurzy varenia pre deti aj dospelých. Navyše, chystáme tiež darčekové poukážky, ktoré skončia pod vianočným stromčekom vašich blízkych.

Ak aj vy hľadáte inšpiráciu na zdravý a chutný darček, radi aj vám pripravíme poukaz podľa vášho želania.

Taktiež máme stále zopár voľných termínov na december, ktoré môžete využiť na teambuilding, ako poďakovanie svojim zamestnancom a klientom, alebo len tak, na posedenie pri vínku a dobrom jedle so svojimi priateľmi.

V decembri bude naša škola varenia voňať ihličím, škoricou, pečenými jablkami a orieškami.  Radi v nej privítame aj vás, či už na kurze, súkromnom večierku alebo teambuildingu.

V prípade záujmu nás kontaktujte na skolavarenia@foodkut.sk a s potešením pre vás zorganizujeme príjemný Vianocami voňajúci zážitok.

Leave your comment

Please enter your name.
Please enter comment.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.