Zdravo odmalička

Predsavzatia, sľuby, plány a nové výzvy. Tak to na zlome dvoch rokov často býva. Do nového roka sme sa rozhodli vstúpiť s novými cieľmi i my. Tento rok sa pokúsime spojiť všetko hravé a zdravé tak, aby sme dôležitosť kvalitného stravovania priblížili aj tým najmenším deťom.

Pretože veríme, že vzťah k strave, kvalitným surovinám a zdravému životnému štýlu začína u detí hneď na začiatku. Preto sme sa rozhodli budovať ho a posilňovať hravým a zábavným spôsobom a v spolupráci so Starou tržnicou a potravinami Yeme sme pre deti, detičky a deťúrence pripravili úplne čerstvú novinku.

Jednu sobotu v mesiaci vždy venujeme kreatívnej dielničke na poschodí Starej tržnice a počas dvoch hodín sa budeme snažiť priblížiť jedlo tým najmenším prostredníctvom interaktívneho workshopu, ktorého súčasťou budú senzorické hry, ochutnávačky, spoznávanie zeleninky a ovocia, kvízy o strave, lokálnosti a sezónnosti potravín a čítanie z knižky Moji zeleninkoví kamaráti.

Workshopy sú vhodné pre deti od 3 do 8 rokov ale radi medzi sebou privítame menších, väčších a kľudne aj dospelákov. V prípade, že sa k nášmu zdravému-hravému novoročnému predsavzatiu chcete pripojiť aj vy, sledujte termíny našich workshopov TU.

Už teraz sa na vás všetkých veľmi tešíme a veríme, že tento rok s našou malou pomocou prispejeme k zdravšiemu a lepšiemu životu malých aj veľkých 🙂

Leave your comment

Please enter your name.
Please enter comment.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.