Zdravý balíček s príbehom

Kde bolo tam bolo, bol raz jeden balíček s príbehom. A nie hociaký. Mikulášsky!

Pri príležitosti blížiaceho sa sviatku Sv. Mikuláša vám chceme ukázať, že vo vyleštených čižmách na okne môžu byť balíčky naplnené originálnymi, chutnými a zdravými dobrotami.

Balíček s príbehom je produkt, ktorý dbá o podporu slovenských a českých fariem, spoločností, ktorým záleží na tom, čo ponúkajú a stoja za kvalitou a hodnotou všetkých dobrôt. Rozhodnutím investovať do balíčku s príbehom, tentokrát Mikulášskym príbehom, doprajete svojim deťom zdravé, kvalitné a lokálne dobroty vypestované s láskou a úprimnou starostlivosťou.

Mikulášsky balíček, je vlastne Balíček s príbehom….

….Bolo som malé semienko, ktoré rástlo v úrodných pôdach Slovenska a Čiech. A teraz som schované, ale už nie ako semienko.
Som súčasť mikulášskeho balíčka, ktorý práve držíš v rukách
a teším sa keď pohladím tvoj mlsný jazýček
a spravím dobre i brušku.

A čo zo mňa vyrástlo?

Kukurica, ovos, pšeno. A vyrástlo som aj v strom a rodilo šťavnaté jablká. Do pracovitých rúk ma zozbieral farmár a vykúzlil zo mňa zdravú dobrotu.

Dobroty budú zabalené v papierovom vrecku s tématickou mikulášskou dekoráciou.

Ak by ste vaše ratolesti radi tento rok obdarili zdravšo alternatívou sladkostí, kliknite sem a dozviete sa viac.

Kto je za balíčkom ?

Mama, ktorá má malé dieťa v škôlke.

V roku 2016 spustili s ďalšou mamou „nultý“ ročník Zdravých Mikulášskych balíčkov a na ich veľké prekvapenie ich rozniesli škôlkam a škole v celkovom počte 170 kusov.

A v roku 2017 sa podarilo rozniesť škôlkam, škole a aj pár rodičom až 260 ks.

Leave your comment

Please enter your name.
Please enter comment.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.