Catering

Naša cateringová výroba

Výroba a príprava jedla z lokálnych, sezónnych a plnohodnotných potravín na základe najrozmanitejších požiadaviek nášho klienta. Áno, potrpíme si na kvalite, vyváženej chuti, nutričnej hodnote každého jedla a zároveň kladieme dôraz na ekologický prístup. Zabezpečujeme kompletný catering servis, obsluhu a produkciu jedla na detské oslavy, privátne akcie, eventy, konferencie, školenia, svadby, stravu pre školy a škôlky a iné zariadenia, alebo podujatia.

 

Suroviny

 

Suroviny, ktoré pre catering používame sú vo väčšine prípadov z ekologického hospodárstva. V našich jedlách používame len prírodné sladidlá ako prírodný trstinový cukor a med, v niektorých prípadoch agáve, alebo javorový sirup. Sladíme aj ovocím samotným, obilniny na koláče varíme napríklad v jablkovej šťave.

 

Z múk používame produkty od nášho dodávateľa Svet bedničiek, ktorý má vo svojom portfóliu ekologické a farmárske potraviny. Múky a cestoviny používame celozrnné, no tým najmenším starostlivo vyberáme kvalitnú špaldovú hladkú múku.

 

Hydinu objednávame z farmy TopFarm a hovädzie mäso máme v najvyššej kvalite od farmy Kuchyňa.

 

Zo živočíšných výrobkov používame bio vajíčka, tradičné slovenské maslo, uprednostňujeme kozie a ovčie syry zo Slovenska.

 

Ovocie a zeleninu sa snažíme v maximálnej miere používať sezónne zo slovenských fariem.

[button size=“medium“ target=“_self“ hover_type=“default“ text=“Chcem Foodkut catering“ link=“#chcem-info“ margin=“20px 0px 20px 0px“]

Naša ponuka

V našej kuchyni sa varí zdravo, chutne aj pekne. Pretože jedlo musí byť aj pôžitkom. A my si ho vieme patrične užiť. U nás sa varí všetko – aj tradičné, či moderné, sezónne a lokálne, exotické aj domáce. Čo vám len napadne. Ale vždy len z najkvalitnejších surovín. Našich kuchárov práca baví a je to cítiť aj na jedlách, ktoré pre vás pripravujeme. Veď posúďte sami.

 

  • V ponuke máme denné menu pre školy a firmy
  • Špecialitky pre bistrá a kaviarne, ktoré zásobujeme pravidelne
  • Catering šitý na mieru na oslavy a rôzne eventy
  • Zabezpečujeme aj kompletný servis, obsluhu a produkciu jedla
  • U nás môžete ochutnať od toriet, cez kreatívne šaláty a dômyselné snacky, nápadité raňajky a sýte zdravé obedy, až po všakovaké sezónne koláče a dezerty.
  • Stále testujeme a nebránime sa novinkám. 2 cateringy ako cez kopirák u nás nenájdete ani keby čo bolo.
[button size=“medium“ target=“_self“ hover_type=“default“ text=“Chcem Foodkut catering“ link=“#chcem-info“ margin=“20px 0px 20px 0px“]

Pre koho varíme

Naše polievky, nátierky, koláče, aj sezónne šaláty, či ostatné jedlá môžete nájsť vo viacerých partnerských prevádzkach v Bratislave. Ak nás chcete tiež, ozvite sa!

Denne varíme aj pre vybrané súkromné MŠ a ZŠ v Bratislave a okolí. V prípade, že máte záujem o kvalitnú stravu pre vaše detičky v škole alebo škôlke, napíšte nám!

Ste pár krokov od FOODKUT cateringu

Kontakt:
e-mail: catering@foodkut.sk
tel. číslo: +421 915 155 902

[ninja_forms id=5]