Home sweet home? Ako pre koho.

Dnes, 13. novembra sa začal mestský festival Mesiac bez domova, ktorý potrvá až do 13. decembra. Má poukázať na to, že každý sa zo dňa na deň môže dostať na [...]

Dnes, 13. novembra sa začal mestský festival Mesiac bez domova, ktorý potrvá až do 13. decembra. Má poukázať na to, že každý sa zo dňa na deň môže dostať na ulicu a stať sa bezdomovcom. Len v Bratislave sa ich pohybuje okolo 4 tisíc.

„Neexistujú žiadne prevenčné modely, ktoré by zabraňovali tomu, aby sa ľudia denno denne ocitali na ulici. Za nami chodia takí, ktorí čerstvo prišli o domov a to práve preto, že na Slovensku nemáme záchrannú sieť, ktorá by ľudí v zlej ekonomickej situácii podržala a zabránila ich pádu,“ uviedol na dnešnej tlačovej konferencii Sergej Kára, predseda občianskeho združenia Vagus, ktoré pracuje s ľuďmi bez domova.

My sme sa v spolupráci s Kitchenette rozhodli pomôcť tiež. Z každého predaného kusu jedného z týchto troch darčekov poputuje príspevok na projekt Mesiac bez domova.

A /
Kniha Kitchennete – Rok v kuchyni vznikla na blogu, kde počas dvojročného prispievania jeho autorka Markéta Pavleje s citom a zanietením pripravovala pre svojich priateľov a priaznivcov originálne recepty. Je komplexným dielom autorky po vizuálnej aj obsahovej stránke, v ktorom počas štyroch ročných období ponúka Markéta nielen klasické jedlá, ale aj trošku exotiky a veľa sladkého a chutného.  Naozaj krásny darček!

Cena: 15.90 Eur + 3.60 Eur na Mesiac bez domova.
Cena celkom 19.50 Eur

B /
Embosovaný valček s vločkami. Zasnežte si v kuchyni kedykoľvek vám to napadne.

Cena: 32.00 Eur + 5.00 Eur na Mesiac bez domova.
Cena celkom 37.00 Eur

C/
Verzia so sobíkmi – nevyhnutná výbava každého, vianocami posadnutého hipstera.

Cena: 32.00 Eur + 5.00 Eur na Mesiac bez domova.
Cena celkom 37.00 Eur

Objednávky prijímame tu: eshop@jemine.sk

Leave your comment

Please enter your name.
Please enter comment.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.