Kráľovské raňajky v Regal Burger

Vieme to medzi prvými – Regal Burger chystá veľké zmeny v novom roku 2016. A máte sa veru na čo tešiť!

Od tohto týždňa ponúka Regal Burger (RB) okrem stálej ponuky burgrov aj raňajky.

20160119_095015Na raňajky si môžete vybrať do zlatista opečené brioškové trhance s ovocím, slivkovým sirupom a jogurtom, alebo syrové sendviče, čisté, s pestom alebo slaninkou. RB podáva raňajky do 10:30, potom prichádzajú prví zákazníci dať si na obed burger. Momentálne RB neuvažuje o celodenných raňajkách, keďže veľmi zodpovedne pridáva nové produkty – chef a konateľ RB Roman Kóňa nechce narušiť optimálne nastavenú prevádzku. V ponuke bude časom aj bezlepkový variant raňajok, aby sa mohli najesť aj ľudia s alergiou či intoleranciou na lepok. K výdatným raňajkám patrí aj výborná káva, ktorú pre koncept RB nastavil Lukáš Záhradník, majster v príprave kávy systémom Aeropress. Zmes svetlo a tmavo praženej kávy pochádza z regionálnej slovenskej pražiarne.

Snažíme sa byť fér k zákazníkom, dodávateľom a najmä k zamestnancom, ktorí sú pre nás veľmi dôležití. Niektorí sú u nás už od začiatku existencie Regal Burgru. Do tímu vyberáme ľudí podobného zmýšľania, ktorých táto práca potom aj baví.“ vraví Jozef Bardík, riaditeľ a konateľ RB.

Processed with VSCOcam with f2 presetOd otvorenia prvej prevádzky Regal Burger sa predalo stodvadsaťtisíc burgrov, čo znamená, že ich burgre mal už každý tretí Bratislavčan!

Mama ma učila: k mäsu si daj zeleninu a chlieb. O tom predsa burger je.“ smeje sa Roman Kóňa. Ľudia už pochopili, že kvalitné gastro stojí trochu viac. Dôkazom o kvalite aj čerstvosti surovín je aj to, že v RB nenájdete ani jednu mrazničku.

 

Regal Burger:

Regal Burger je úspešná slovenská sieť reštaurácií s kvalitnými hamburgermi, založená v roku 2013. Spoločnosť vlastní viacero prevádzok v Bratislave. Zároveň poskytuje catering a vlastní legendárny autobus zn. Karosa, ktorý sa stal stálicou na slovenských festivaloch. Kľúčovým momentom bola Pohoda 2013, kde ich burgre ochutnali prví zákazníci. Pri tomto zrode bolo aj Jemine. V logu Regal Burger sa síce uvádza „since 2013“, ale prvé aktivity vznikali ešte pod menom Bratislavský Regál (občianske združenie, ktoré vyhľadáva kvalitné suroviny v Bratislave). V Jemine sme spolu s RB vydávali online magazín Správy z regálu, ktoré si môžete prečítať tu.

RB rozširuje sieť svojich prevádzok, v prvom polroku 2016 pribudnú ďalšie tri (v novom Fresh Markete, v Petržalke a tretie miesto zatiaľ nie je potvrdené pre verejnosť). K dnešnému dňu pracuje v RB 40 zamestnancov a s novými prevádzkami sa tento počet strojnásobí.

Leave your comment

Please enter your name.
Please enter comment.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.