Naše jarné novinky

#FOODKUTJENOVEJEMINE Jeminé! …meníme sa na FOODKUT. To ste si už možno medzičasom aj stihli všimnúť z našej online-ovej komunikácie. A možno na vás už niekde vykukla naša ikonka misky s [...]

#FOODKUTJENOVEJEMINE

Jeminé! …meníme sa na FOODKUT. To ste si už možno medzičasom aj stihli všimnúť z našej online-ovej komunikácie. A možno na vás už niekde vykukla naša ikonka misky s čerstvým lístočkom. My sa z tejto zmeny a jarného upratovania veľmi tešíme, Big Name nám urobil veľkú radosť, pretože pochopili naše potreby, aj myšlienkové pochody, pevne uchopili naše budúce plány a ciele a tak vznikla nová značka – svieža, jasná a podľa nás krásna. FOODKUT alebo FOODKÚTik je pre každého milovníka jedla – lokálneho, sezónneho a zdravého. Pre malých aj veľkých. Je o ľuďoch – o vás, aj o nás. So zameraním na rodinné témy, zdravý životný štýl, prevenciu proti detskej obezite, o Skutočne zdravej škole a Jamieho FOOD REVOLUTION.

V priestoroch Starej Tržnice v historickom centre Bratislavy sme už pred nejakým tým rokom vytvorili platformu pre všetkých gastro nadšencov prostredníctvom školy varenia a poctivej cateringovej výroby, len sme tú našu identitu aktuálne trošku rozjasnili. Chceme dať priestor foodblogerom na realizáciu svojich myšlienok v našom FOODKUTe. Pripravujeme sériu tématických diskusií na rôzne gastro a lifestyleové témy a s tým spojené kurzy varenia. Chceme sa prepájať a verejnosť podmanivým a zábavným spôsobom vzdelávať.

A čo ešte pre vás plánujeme?

V júni na vás čaká krásne letné jedlé podujatie, o ktorom Vás ešte budeme informovať. Ak chcete byť pri tom s nami, dajte nám o sebe vedieť. Lebo náš FOODKUT je otvorený pre všetkých, ktorí takisto milujú lokálne, sezónne a zdravé.

A nezabudnite, že čoskoro spúšťame pilotnú fázu projektu Skutočne zdravá škola na 5tich lastovičkách v Bratislave. Hurá!