Školský automat vz. Dobromat

Aký je v tom rozdiel? Veľký. Jedno kritizujeme, druhé podporujeme. Ale poďme sa rozprávať o tom dobrom.

Priznávame, že keď nás Dobromat oslovil, sami sme nevedeli, čo za tým stojí. Ale už samotný názov nám bol sympatický, keďže sa prezentuje pozitívne. A nemýlili sme sa.

Dobromat je šikovný nástroj na to, ako podporiť fungovanie nášho občianskeho združenia bez toho, aby vás to stálo čokoľvek navyše. Áno, znie to neuveriteľne, ale otestovali sme to a funguje to. Stačí si nainštalovať jednoduchú aplikáciu, ktorá vás pri online nákupe v ktoromkoľvek internetovom obchode upozorní na to, že aj tento obchod podporuje dobromat.sk a časť vašej útraty pôjde na podporu našich aktivít.

Ak si tohto pomocníka (aplikáciu) nepridáte, je potrebné pred každým nákupom navštíviť stránku www.dobromat.sk a na stránke si vybrať obchod, v ktorom chcete nakupovať, stránka sa presmeruje do vybraného internetového obchodu, nakúpite, z nákupu vyplatí obchod Dobromatu príspevok a následne ho Dobromat pošle na náš účet a my ho použijeme na našu osvetovú činnosť. Spravodlivé, transparentné.

Veľmi dôležité je vedieť, že cena za nákup je rovnaká, či sa do internetového obchodu dostanete cez Dobromat, alebo priamo, ako ste boli doteraz zvyknutí. To, že pôjdete cez Dobromat vás nestojí ani cent navyše, napriek tomu nám prispejete sumou vo výške niekoľko percent z vášho nákupu.

PS: S Dobromatom spolupracujú aj obľúbené značky ako Martinus.sk, Bio Care, Good Nature, Ham.sk, Pelikan.sk, Tescoma, Zoot.sk, ale aj kopec iných.

Tak, a hor sa za zmysluplnými nákupmi. My vám budeme vďační.

Leave your comment

Please enter your name.
Please enter comment.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.