Nevieme ako vy, ale my sme sa tento rok posnažili, aby sme predvianočný čas nestrávili v zhone a v nákupných centrách, ale najmä v pohode a zdraví. Napečené síce ešte nemáme, no nejaké tie mäkkučké medovníky alebo také iné medvedie labky podľa nášho receptu ešte stále stíhame.

Prajeme Vám, aby ste si nasledovné dni strávené po boku Vašich najbližších patrične užili. Aby boli plné všakovakých dobrých a zdravých pochúťok od výmyslu sveta. A keby ste potrebovali nejakú inšpiráciu, recepty na náš eňo ňuňo vegánsky vajčák, zdravý vianočný zemiakový šalát alebo kapustnicu s hubami a slivkami nájdete aj tu.

Čo darovať pod stromček?

A ak ešte nemáte vymyslené, čo darovať sebe, alebo vašim blízkym, možno vás potešíme 15% zľavou na všetky spotrebiče značky Klarstein Slovensko, ak si pri nákupe uplatníte kód KLSTSK15. My si na týchto dizajnových mašinkách z Nemecka posledný rok ulietavame na našich kurzoch, workshopoch aj prednáškach pre deti aj dospelých.

Medzičasom naše šikovné lektorky Anettka, Evka a Katka vydali novú knižku pre všetkých rodičov – Prvé príkrmy pre zdravé brušká, ktorá by možno takisto potešila nejednu maminku pod stromčekom.

Ak by ste počas sviatkov mali chuť nabrať inšpiráciu, ako postupne zlepšiť stravovanie detí na školách a zistiť, ako to vlastne celé je, kliknite si na náš nový dokument od Food Revolution Slovakia.

Ako môžeme zlepšiť školské stravovanie našich detí? Čo môžeme pre to urobiť v rodine a ako to všetko súvisí s projektom Skutočne zdravá škola? Odpovede na tieto a iné otázky sa dozviete v dokumente.

Leave your comment

Please enter your name.
Please enter comment.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.